Leave Your Message
0102

produkte të nxehta

btn_video

rreth nesh

Huizhou Haoyuan Optical Technology Co., Ltd. u krijua në 2014 dhe është një dizajn dhe prodhues profesional i lenteve optike që integron kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjet dhe shërbimin. Me një investim total prej 15 milionë juanë, selia e fabrikës së kompanisë ndodhet në nr. 3, Shaguanggangding, Xintang Village, Qiuchang Town, Huiyang District, Huizhou City, dhe fabrika e saj e përpunimit të lenteve ndodhet në Shangrao, Provinca Jiangxi (Gaozhan Optics) .

Lexo më shumë

Avantazhi ynë

gati për të mësuar më shumë?

Nuk ka asgjë më interesante se fotografia! Ejani të zbuloni më shumë produkte që ju interesojnë!

Hetim Tani

Aplikacion

artikuj të rinj

01