Leave Your Message
0102

топли производи

Објектив за ноќно гледање со долга фокусна должина 63 mm голема решетка 1,65 без изобличување за мобилна камера Инфрацрвен објектив
03

Објектив за ноќно гледање со долга фокусна должина 63 mm голема решетка 1,65 без изобличување за мобилна камера Инфрацрвен објектив

2024-07-13

1леќа за ноќно гледање за камера Подобрено сликање во средини со слаба осветленост: леќите за ноќно гледање можат ефикасно да ја засилат и подобрат слабата светлина во средини со слаба осветленост, така што целниот објект може да биде јасно видлив во потемни средини. Ова е многу корисно во воени, полициски, авантури на отворено и други сценарија.

2 леќи за ноќно гледање за мобиленПодобрете го квалитетот на сликање под перспектива на мониторинг: во однос на безбедносното следење, ноќниот сообраќај итн

3 уред за ноќно гледањеЛеќите за ноќно гледање можат да го подобрат ефектот на снимање на системите за видео надзор во темни средини, да го намалат заматувањето на сликата, шумот и други проблеми.

4 очила за ноќно гледање n8 фотографирање и други сценарија, леќите за ноќно гледање можат да им помогнат на набљудувачите да доловат детали од ноќната активност и да ги снимаат за архивирање.

Опсег на ноќно гледање 5леќите за ноќно гледање можат значително да ја подобрат ефикасноста на откривањето и набљудувањето.

1/3" 21mm F6.0 M7 телескопски објектив со ниска дисторзија за леќа со микроскоп со скенер
04

1/3" 21mm F6.0 M7 телескопски објектив со ниска дисторзија за леќа со микроскоп со скенер

2024-07-12

1 Висока дефиниција, моќно зголемување, сè е под контрола. Телефото објективот на телескопот со скенер отвора бескрајни можности.

2 Донесете ги вашите далечни соништа поблиску до вашите очи. Овој објектив не само што може да снима детали од далечина, туку и да ви овозможи да ја почувствувате прекрасната убавина на природата.

Истражете ја непознатата територија и откријте неверојатни глетки. Направете го телефото објективот со телескоп со скенер ваш прв избор за гледање на светот.

3 И покрај растојанието, сепак е блиску. Телефото објектив со телескоп со скенер, ве води да ја погледнете убавината на далечните ѕвезди.

4 Откријте ја убавината надвор, истражете го поширокиот свет.

Овој телефото објектив со високи перформанси ви дава јасно и остро видно поле за да можете да уживате во вашите набљудувања.

btn_video

за нас

Huizhou Haoyuan Optical Technology Co., Ltd. е основана во 2014 година и е професионален дизајн и производител на оптички леќи што интегрира истражување и развој, производство, продажба и сервис. Со вкупна инвестиција од 15 милиони јуани, седиштето на фабриката на компанијата се наоѓа на бр. 3, Шагуангангдинг, селото Кситанг, градот Киучанг, округот Хујанг, градот Хуижоу, а нејзината фабрика за обработка на леќи се наоѓа во Шанграо, провинцијата Џиангкси (Гаожан оптика) .

Прочитај повеќе

НАША ПРЕДНОСТ

подготвени да дознаете повеќе?

Нема ништо поинтересно од фотографијата! Дојдете да откриете повеќе производи за кои ве интересираат!

Прашај сега

Апликација

нови артикли

01